Avaleht

Kliendid meie kohta

Tahan tänada kaasa mõtlemise ja abi eest mis toimib ka. Olen juba aastaid kasutanud nii sööta, kui toidulisandeid (min,vit,ja balanceri). Teiste firmade puhul tuleb veel 4-5 potsikut osta. Tean, et euroopas hobuste sööda turg väga lai ja meie maaletoojad isegi ei oma hobust(vahest). Olete super tiim ja leidnud meie väikesele turule tooted, mis toimivad. Alati,alati Annika leiad aega ja aitad. Me Hobusega teile väga tänulikud 🙏🏻💓

Retty L.

Olen proovinud mitmeid erinevaid söödatootjaid, kuid Imperial on selgelt parim! Nende söödad on kvaliteetsed, hästi tasakaalustatud ja mu hobune armastab neid. Olen märganud positiivseid muutusi nii hobuste sooritusvõimes kui ka karvkatte kvaliteedis.

Lisaks on teenindus alati tipptasemel – asjatundlikud nõuanded, kiire tarne ja sõbralik suhtumine. Kui otsite hobusele parimat toitu, siis soovitan soojalt #Imperial

Agnes P.

Super teenindus! Eriti on abiks toidunõustamine kui ise ei oska täpselt sööta valida. Kohaletoomine mugav ja kiire.

D.

Hea teenindus ja kvaliteetne kaup!

Ingrid P.

Kõrge kvaliteediga söödad, väga informatiivne tagasiside, kui vaja mõne sööda kohta teada saada. Alati vastutulelik müüja ja kaup kiirelt käes.
Sööda valik lai ning leiab igale maitsele midagi. 5+++

Eve A

Kiire ja asjatundlik!

Sanna T

Olen kaua otsinud kust meil Eestis saaks Esparsett-i osta. Ja Imperial oli ainus mida leidsin 💛 olen väga tänulik, et toote nii head kraami. Hobusele maitsev ja mina rahul. Väga loodan, et see toode ei kao!

Maria K.

Väga meeldiv ja tähelepanelik teenindus. Kaup mõistliku ajaga kohal ja vastab täpselt ootustele.

Anna-Liisa

Super teenindamine ja kõik on super!

Hedi V.

Weatherbeeta tekid hoiavad minu hobuse alati soojas ja kuivas. Suurepärane kvaliteet!

Elena K.

"Imperiali tiim on alati valmis aitama ja nõu andma. Väga meeldiv kogemus!"

Emilia

Tere tulemast Imperiali!

Oleme Eesti ettevõte, kes pakub kvaliteetset sööta, söödalisandeid ja varustust hobustele, ratsanikele ning tallidele. Meie tooted on saadaval mugavalt veebipoes, mis teeb ostlemise kiireks ja lihtsaks.

Oleme spetsialiseerunud hobuste söötadele ja söödalisanditele ning pakume ka professionaalset söötmisnõustamist. Olgu tegemist sporthobuste, harrastushobuste või ratsakoolidega, meie eesmärk on tagada, et teie hobused oleksid hästi hoitud.

Meie klientide hulka kuuluvad veterinaarid, tallide omanikud, sportlased, eraomanikud ja ratsakoolid. Pakume laia valikut hooldusvahendeid, rõivaid, ratsavarustust ja palju muud tuntud kaubamärkidelt nagu Audevard, Burioni, Equestrian Queen, Derby, Galopp, uvex ja teised.

Imperiali missiooniks on pakkuda kõrgekvaliteedilisi tooteid ja samal ajal harida kliente suurendades nende teadlikkust hobuste hooldamisest ja söötmisest. 

Me ei tee järeleandmisi kvaliteedis, sest teie hobuste heaolu on meie prioriteet number üks. Lisaks pakume teile mitmekülgseid võimalusi alates inspireerivatest lugudest kuni praktiliste nõuanneteni, et aidata teil teha parimaid otsuseid oma hobuste eest hoolitsemisel.

Lisaks meie laiale tootevalikule ja professionaalsele nõustamisele pakume ka palju põnevat infot meie blogis. Sealt leiate huvitavaid lugusid hobuste hooldusest, treeningutest, võistlustest ning paljust muust, mis aitab teil olla kursis hobumaailma viimaste trendidega ja saada inspiratsiooni oma hobuste eest hoolitsemisel. Külastage meie blogi regulaarselt ja avastage rohkelt kasulikku ning huvitavat infot!

Tutvuge meie tootevalikuga juba täna ja avastage, miks Imperial on parim valik!

Sooduspakkumised

Vaata veel
EQ.QUEEN Ayla tutimüts
Kahe tutiga talvemüts, mis valmistatud villasegusest kangast
Kaunistatud kuldsete suulistega
Soe ja stiilne tutimüts

Ühes suuruses!
Värvus: Grafiit, helehall, hõbedane, helebeež, tumebeež
24,00 €
16,80 €
Hoof Well - kiilusprei 250 ml
Kabjakiil, kabjatald ja valgeviir saavad maksimaalset niisutust tootes sisalduvate toimeainete koosmõjul. B5 vitamiin parandab kahjustatud alad. Sisaldab helviksammaltaime ja lavendlit.

Sobib kiilumädaniku raviks!

Kasutusjuhend: Puhasta kiil, tald ja valgeviir kuiva harjaga. Pihusta 2 – 4 pihustust puhastatud alale ja lase kuivada. Sobib igapäevaseks kasutamiseks! Võib kaustada ka enne rautust!

Koostises: linalüülatsetaat, linalool

Võib põhjustada allergilist reaktsioon!
23,00 €
19,55 €
Derby Apfel Müsli 20 kg
Ilma kaerata kiudainerikas müsli
• Ideaalne tundliku kõhuga hobustele
• Madal valgusisaldus
• Õunapulp toetab seedetrakti floorat
• Melassivaba
• Kiudainerikas
• Kaeravaba
• Mineraalide ja vitamiinidega

Pakend: 20kg
31,90 €
29,67 €
Stübben Equi-Soft sadulavöö (ilma pehmenduseta)
Equi-Soft® sadulavöö: maksimaalne liikumis- ja hingamisvabadus sinu hobusele

Uuenduslik disain sadulavööde maailmas

Suurus: 40cm - 150cm
Värvus: Must, ebony
179,50 €
161,55 €
equiXtreme XM-Oil

Kvaliteetne kehaõli hooldab, kaitseb ja toetab eriti tundlikke või stressis nahapiirkondi.

Pakend: 250 ml

16,00 €
12,80 €
Stübben Hybrid kunstkarvaga hüppekaitsmed

Uus mudel!

Stübben Hybrid anatoomilised kunstkarvaga hüppekaitsmed

Maksimaalne kaitse, maksimaalne painduvus

Värvus: Must, pruun
Suurused: M, L

131,00 €
117,90 €
Galopp Indischer Flohsamen 1.5kg ämber - india teelehe seemne kestad (psüllium)
Täiendsööt

100% psüllium - india teelehe seemne kestad (puhas toode)

Pakend: 1.5kg
37,00 €
31,45 €
Stübben Hybrid hüppekaitsmed

Uus mudel!

Stübben Hybrid anatoomilised hüppekaitsmed

Maksimaalne kaitse, maksimaalne painduvus

Värvus: Must, pruun
Suurused: M, L

119,00 €
107,10 €

Uued tooted

Vaata veel
Stübben jooksev martingal
Veisenahast valmistatud martingal


Värvus: must
Suurused: Pony, cob, full, xfull
119,00 €
Equitime Biothane jaluserihmad
Jaluserihmad Biothane materjalist

Biothane jaluserihmad – EQUITIME ENDURANCE TOOTED, 100% VALMISTATUD ITAALIAS

Palju erinevaid värve! Tellimisel kirjuta märkuste lahtrisse, mis värvi jaluserihmasid soovid!
60,00 €
Equitime kompressioonpõlvikud
Kompressiooniga ratsasokid, mis on valmistatud äärmiselt hingavatest materjalidest.
Tugevdusega just seal, kus jalg puutub kokku jaluserihmaga – tagades parema kaitse ja mugavuse sadulas.

Värvus: nagu pildil
Suurused: S (35-38), M (39-42), L (43-46)
20,00 €
Equitime Biothane korvjalused
Lööke summutava tallapinnaga kestvusratsutamise jalused, Biothane materjalist korviga

Kuna tegemist on täielikult käsitööna valmivate toodetega, võib tarneaeg alates tellimuse kinnitamisest olla kuni 10 tööpäeva.
Ideaalne valik kestvusratsutajale, kes soovib mugavust, ohutust ja ainulaadset stiili!

Tellimisel lisa palun märkuste lahtrisse, mis värvi jaluseid soovid!

95,00 €
Dublin põlvikud
Dublin ratsapõlvikud on sobivad ideaalselt ratsutamiseks.
Valmistatud looduslikult hingavast ja venivast puuvillast, tagades maksimaalse mugavuse.
Saadaval erinevate disainidega, mida on lihtne sobitada iga riietusega.

- Pakendis kõrge säärega ratsasaapale sobivad sokid
- Looduslikult hingav ja veniv puuvill
- Erinevad värvid, mis sobivad igaks juhuks
- Koostis: 69% puuvill / 21% polüester / 6% nailon / 4% elastaan

Värvus: Must, sinine, hobused
Suurus: One Size
12,00 €
EQUITIME ENDURO X-FLEX kestvusratsutamise jalused
Lai, polsterdatud ja libisemisvastase toetuspinnaga jalus, millel on 45 kraadise kalde all olev jaluserihma kinnitusaas.
See tagab maksimaalse mugavuse ja stabiilsuse pikkadel kestvusratsutuse võistlustel.
160,00 €
Dublin Argyle sokid
Dublin Argyle sokid on hädavajalik lisa sinu ratsavarustusele.
Pehmest ja mugavast puuvillast valmistatud põlvekõrgused sokid.
Saadaval mitmes stiilses värvitoonis – mitmekülgne valik, mis saab kindlasti aastaringseks lemmikuks!

- Pehme ja mugav puuvill
- Põlvekõrgused
- Koostis: 70% puuvill, 25% polüester, 5% elastaan

Värvus: sinine, lilla
Suurus: one size
8,00 €
EQUITIME nahapalsam
Equitime nahapalsam mesilasvahaga – väärtuslik hooldus sinu nahkvarustusele

Equitime nahapalsam mesilasvahaga toidab ja kaitseb nahka, andes sellele pehmuse, elastsuse ja vastupidavuse. See loob loodusliku kaitsekihi higi, vihma ja välismõjude eest, sulgedes naha pinna ning säilitades selle ilu pikaks ajaks.
Ideaalne sadulate ja valjaste hoolduseks – tagab naha pika eluea ja laitmatu välimuse.

Pakend: 500ml
20,00 €