Uuringud näitavad, et hobuste menüü täiendamine antioksüdantidega toetab hingamisteid ning kopse ümbritsevaid veresooni. Hiljutises 37 hobusega uuringus oli RespirAid’i positiivne kasu juba näha 7 päeva jooksul. RespirAid sisaldab ka C-vitamiini askorbüülmonofosfaadina. See on C-vitamiini vorm, mis on hobuste jaoks kõrge imenduvusega, erinevalt askorbiinhappest, mida tavaliselt kasutatakse söödalisandites ja mis imendub hobustel väga halvasti.

Hingamisteede ärritus on tänapäeval hobustel sage nähtus. Keskkonnategurid, nagu näiteks talli tingimused, allapanu, ventilatsiooni kvaliteet, stress, reisimine, uued koplikaaslased  ja paljud teised tegurid, mis võivad kaasa tuua tolmu ja seente eoseid, mis kogunevad ja ärritavad kopsude ja hingamisteede tundlikku limaskesta.

RespirAid’i manustatakse igapäevaselt, et toetada hingamisteid. See on ideaalne ka hobustele ja ponidele, kes on pikal boksirežiimil või stressirikaste olukordade toetamiseks, sh reisimine, võistlused, koplikaaslaste muutus, heina ja sööda muutus.